Apartamenty Ivop, Živogošće

Ap-1 (2/0)
Rodzaj zakwaterowania „Apartament 1” oferuje pełen komfort dla dwóch osób. 2-osobowy apartament z widokiem na morze składa się z pokoju, aneksu kuchennego, prysznica i toalety oraz balkonu ze wspaniałym widokiem na morze i pobliski archipelag wyspowy. Mieszkanie jest klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD z odbiornikiem satelitarnym. Miejsce parkingowe dla pojazdu znajduje się przed domem. Spokojne otoczenie gwarantuje przyjemny wypoczynek, ale centrum Živogošće znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od hotelu, a także pobliska plaża.
Ap-2 (2 + 2)
Dwupokojowy apartament z dodatkowym łóżkiem, w razie potrzeby, zapewnia dużo miejsca i wysoki poziom wyposażenia: klimatyzację, telewizor LCD z odbiornikiem satelitarnym, aneks kuchenny, prysznic i toaletę oraz miejsce parkingowe przed dom. Do dyspozycji Gości jest także balkon z widokiem na morze i meble ogrodowe, w których cienie ranczów palmowych dopełniają wakacji śródziemnomorskich.

Ap-3 (4/0)
Mieszkanie jest klimatyzowane, wyposażone w telewizor i odbiornik satelitarny, dwa prysznice i toalety, dwa pokoje, przestronną kuchnię i stół jadalny oraz przestronny taras. Ten apartament z dwiema sypialniami może pomieścić cztery osoby i oferuje dużo miejsca. Miejsce parkingowe dla pojazdu znajduje się przed domem.
Ap-4 (2 + 1)
Apartament dla dwóch osób z dodatkowym łóżkiem (2 + 1), w razie potrzeby, spełni wszystkie Twoje potrzeby. Przyjemne wnętrze i przestronny taras z widokiem na morze, klimatyzacja, telewizja satelitarna, prysznic i toaleta oraz aneks kuchenny to główne atuty tego rodzaju zakwaterowania. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych mieszkań, dla Twojego pojazdu zapewniono miejsce parkingowe.
Ap-5 (4 + 0)
Ten komfortowy apartament dla czterech osób łączy dwa pokoje, dwa balkony, kuchnię oraz dwa prysznice i toalety. Jest klimatyzowany i ma telewizję satelitarną w każdym pokoju. Piękny widok na morze sprawi, że nie będziesz mógł złapać tchu i spędzisz przyjemne chwile relaksu na balkonie. Korytarz przechodzi przez mieszkanie i łączy apartamenty 5 i 6. Miejsce parkingowe jest wliczone w cenę mieszkania.
Ap-6 (2 + 1)
Bardzo przestronny apartament dla dwóch osób z dodatkowym łóżkiem, w razie potrzeby. Składa się z pokoju, kuchni / jadalni, prysznica i toalety oraz balkonu z widokiem na morze. Jest klimatyzowany i wyposażony w telewizję satelitarną. Jest to bardzo atrakcyjny wybór dla rodziny z dzieckiem. Miejsce parkingowe znajduje się przed domem. Centrum Živogošće znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od hotelu.

Zdjęcia, opisy, ceny….
(noclegi-apartamenty.com, KekAdria) …

Strona właściciela…


Zapytanie do właściciela / Inquiry with the owner:

ivop-apartmanok