Apartamenty Mira, Starigrad-Paklenica

śniadanie 6 €
Znajdują się one w Starigrad – Paklenica, w środkowej części Adriatyku, w regionie Zadar. Znajdują się u podnóża najpiękniejszej europejskiej góry Velebit i Parku Narodowego Paklenica. Ma czyste morze, dobre plaże i bardzo przyjemny i zdrowy klimat. Klimu należy szczególnie podkreślić, ponieważ działa on bardzo dobrze na zdrowie wielu osób, które mają problemy zdrowotne, i dotyczy astmy, migreny, snu, apetytu i siły, i nadal ma z tym coś wspólnego. Apartamenty Mira znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta i wszystko jest na wyciągnięcie ręki, hotel, restauracje, rynki i wszystko inne. Oferujemy duży apartament 8 1, który ma 4 sypialnie z łazienkami kuchnia i taras. Dwa pokoje z 2 łóżkami / podwójnym łóżkiem / łazienką i tarasem, pokój nr 2 i 3.

Następnie oferujemy 2 pokoje z 3 łóżkami, łóżkiem podwójnym i łóżkiem dla jednej osoby. Są to pokoje BR. 4 i 5. Oferujemy również małe mieszkanie Ap 2 0 dla 2 osób, podwójne łóżko z aneksem kuchennym i tarasem. Dla tych pokoi 2,3,4,5. oferujemy oddzielną kuchnię z tarasem.
Mamy klimatyzator, z którego goście mogą korzystać za dodatkową opłatą.
Jeśli goście mogą dostać małe śniadanie. W klimatyzowanych pokojach mamy bezpłatny wentylator.
Chorwackie apartamenty. Apartamenty Mira Starigrad – Paklenica, kwatery prywatne, prywatne apartamenty, apartamenty w Chorwacji. Tanie zakwaterowanie, apartamenty bezpośrednio od właściciela

Zdjęcia, opisy, ceny….
(noclegi-apartamenty.com, KekAdria) …

Strona właściciela…

mira-apartmanok-s


Zapytanie do właściciela / Inquiry with the owner: