Apartamenty Zec, Čanj

Čanj to mała miejscowość turystyczna w południowo-wschodniej części wybrzeża Czarnogóry między Bar (13 km) a Budvą (22 km); 41 km od lotniska Podgorica i 45 km od lotniska Tivat. Z piękną żwirową plażą o długości 1200m. Ze względu na piękno kamienistej plaży nazwano ją „Pearl Coast”.
Apartamenty Zec mieszczą się w starym rodzinnym domu w Čanj, z podwórkiem o powierzchni 2700 m2, na samym końcu długiej kamienistej plaży, zaledwie 5 m od morza, w pełni wyposażone, aby mogły zaspokoić potrzeby wszystkich osób.

Pensjonaty i Konoba Zec są jednym z najlepiej usytuowanych obiektów na wybrzeżu Czarnogóry. Głośno i tłoczno, z fantastyczną obsługą i przyjaznymi gospodarzami; z noclegami, które, choć nie najwyższej jakości, jakie widzimy w nowoczesnych willach lub hotelach – ale smaki, środki i jakość konkurują nawet z takimi – Pension Zec jest jedną z najlepszych rekomendacji, jeśli chodzi o gminę Bar, ale poza nią. Zakwaterowanie obejmuje najsłynniejszą pizzerię i tawernę w Čanj, która podnosi poziom usług. Pod każdym względem zasługiwał na najwyższy wynik!

Zakwaterowanie w pokojach jest uzależnione od częściowego lub pełnego wyżywienia, natomiast zakwaterowanie w apartamentach nie wymaga posiłku. Goście zatrzymujący się w apartamentach mogą zapisać się lub wybrać jeden z posiłków na pokład, jeśli chcą.

Zdjęcia, opisy, ceny….
(noclegi-apartamenty.com, KekAdria) …

Strona właściciela…

zec-canj


Zapytanie do właściciela / Inquiry with the owner: