Ivona Kemping, Foča

* Na żądanie
Dla gości pochodzących z kierunku Słowenii i Chorwacji: Najkrótsza i najszybsza trasa prowadzi przez autostradę w kierunku Slavonski Brod, przejście graniczne do Bośni. Kontynuuj na głównej drodze w kierunku Derventa-Doboj-Zenica-Sarajewo. Po wjechaniu do Sarajewa skręć w prawo w kierunku Foca, a następnie skieruj się w stronę Trnova-Dobro Polje- Miljevina. Skręć w prawo i idź drogą do Nikšić (Czarnogóra). Pojedziemy do stacji benzynowej Majnex, a następnie skręcamy w lewo za mostem i idź w prawo w kierunku Nikšić. Od stacji benzynowej Majnex do obozu 16 km. Droga stanie się coraz wąska, nie martw się – jeśli postępujesz zgodnie ze wskazówkami, jesteś na dobrej drodze. Obóz Ivona znajduje się po prawej stronie drogi. Dla gości pochodzących z kierunku Serbii, jedź za autostradą Ibarską, a następnie wybierz się do Uzice – Visegrad – Gorazde, a następnie do Foca. W Foco przejdź przez most, który znajduje się po prawej stronie. Na pierwszy mostek skręć w prawo, a następnie skręć w prawo. 20 km od mostu znajduje się obóz Ivona, położony po prawej stronie. Droga stanie się coraz wąska, nie martw się, jesteś na dobrej drodze.

Z kierunku Czarnogóry: w kierunku Pluiny, przejdź przez granicę do Šćepan Polju i wejdź do Bośni. Po 4 km po lewej stronie znajduje się obóz Ivona.
Foča, Camp Ivona, Foča, Bośnia i Hercegowina, 24 bungalowów o łącznej pojemności 90 osób. Bungalowy są dla 2-3-4-5-6 osób, Specjalne, zakwaterowanie, kwatery prywatne, prosimy o kontakt .. Zarezerwuj apartament, tańsze noclegi bezpośrednio od właściciela.

Zdjęcia, opisy, ceny….
(noclegi-apartamenty.com, KekAdria) …

Strona właściciela…


Zapytanie do właściciela / Inquiry with the owner: