Tourist Center Marko, Plitvice Lakes

Centrum turystyczne Marko znajduje się 12 km na północ od centrum Parku Narodowego Jezior Plitwickich i 15 km na południe od wodospadów Rastoke w Oštarskim Stanovi. W tym spokojnym miejscu, w połowie drogi między dwoma pięknem przyrody, można cieszyć się nietkniętą przyrodą, oferując różne możliwości zabawy, rekreacji, wypoczynku i przyjemności.
W centrum turystycznym Marko znajduje się słynna restauracja o długiej tradycji, która oferuje lokalne specjały i oryginalne przepisy. Potrawy sięgają od zimnych przekąsek, zup i pizzy po domowe desery i desery serwowane w przyjemnej atmosferze na otwartym tarasie lub w klimatyzowanych wnętrzach.
Mamy 4 obiekty w kręgu 50 m, pokoje ekonomiczne – willa Domagoj, pokoje standardowe – restauracja Marko, pokoje superior – willa Dora i apartamenty Ivka
Dodatkowe łóżko tylko w pokojach trzyosobowych Domagoj w Dora na życzenie, cena wynosi 21,00 euro.
Psy można umieszczać tylko w Villa Domago.


„Pokoje Marko” znajdują się nad restauracją „Marko” i zawierają standardowe pokoje dwu- i trzyosobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telewizor LCD z łączem satelitarnym, bezpłatny bezprzewodowy Internet, klimatyzację i ogrzewanie, małą lodówkę i zabezpieczone miejsce parkingowe.
Korzystanie z basenu w centrum turystycznym „Marko” jest wliczone w cenę pokoju. Śniadanie nie jest wliczone w cenę pokoju.
„Villa Domagoj” oferuje pokoje dwu- i trzyosobowe z możliwością dostawki dla pokoju trzyosobowego (na życzenie). Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, bezpłatny bezprzewodowy Internet, klimatyzację i ogrzewanie oraz parking strzeżony.
Korzystanie z basenu w centrum turystycznym „Marko” jest wliczone w cenę pokoju. Śniadanie nie jest wliczone w cenę pokoju.
„Villa Dora” oferuje komfortowe pokoje dwu- i trzyosobowe z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka w pokoju trzyosobowym (na życzenie). Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telewizor LCD z łączem satelitarnym, darmowe wifi, klimatyzację i ogrzewanie, mini lodówkę (na życzenie), balkon z widokiem na naturę (na życzenie) i zabezpieczone miejsce parkingowe.
Korzystanie z basenu w centrum turystycznym „Marko” jest wliczone w cenę. Śniadanie nie jest wliczone w cenę pokoju.
„Apartamenty Ivka”
Mamy 2 apartamenty, każdy apartament ma sypialnię dla 3 osób i pokój dzienny z kuchnią do spania 1 osoba, każdy apartament posiada łazienkę z prysznicem / WC, dodatkową toaletę, klimatyzację, bezpłatne WiFi, taras i miejsce parkingowe, nowe mieszkania, wykonane w tym roku.

Zdjęcia, opisy, ceny….
(noclegi-apartamenty.com, KekAdria) …

Strona właściciela…

branko-apartmanok-nin


Zapytanie do właściciela / Inquiry with the owner: