Villa Plava, Neum

Apartamenty Neum

Drodzy goście,

Z wielką przyjemnością odwiedzasz naszą stronę internetową. Chcielibyśmy cię przywitać i podziękować za poświęcenie czasu na zapoznanie się z ofertą turystyczną naszej Villa Blue i naszego Neum.

W ten sposób chcemy przekazać Ci informacje o naszych apartamentach w Villa Plava, a także o naszym pięknym Neum. Mamy nadzieję, że wkrótce nas odwiedzisz i będziesz cieszyć się wakacjami w otoczeniu spokoju i piękna Neum, a także okolicznych miejsc. Na tej stronie możesz dowiedzieć się wszystkiego, co nas interesuje, naszych apartamentów i Neum oraz zarezerwować mieszkanie.

W Villa Plava ty i twoja rodzina lub przyjaciele zostaną ciepło przywitani i dołożymy wszelkich starań, aby nasza Villa Blue poczuła się jak w domu na zasłużonych wakacjach.

Villa Plava to mała, niedawno wybudowana willa rodzinna z garażem lub miejscem parkingowym dla samochodów. Znajduje się w cichym i atrakcyjnym miejscu, zaledwie 20 m od najpiękniejszej miejskiej plaży i na początku promenady.

Villa Plava oferuje zakwaterowanie w apartamentach dla 4 lub 5 osób oraz w apartamentach typu studio dla 2 lub 3 osób, wspólny taras z grillem i widokiem na morze, pod tarasem znajdują się sklep i piekarnia, dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę.

Villa Plava zapewni przyjemny pobyt w pięknych przestrzeniach, o czym świadczy powrót naszych starych gości przez wiele lat z rzędu.

Zrelaksuj się i dołącz do nas w przyjaznym otoczeniu Villa Blue.

Życzymy miłych wakacji i miłych powitań

Ivan Jurković

 

Zdjęcia, opisy, ceny….
(noclegi-apartamenty.com, KekAdria) …

Strona właściciela…

villa-plava


Zapytanie do właściciela / Inquiry with the owner: